Nazywam się Marta Mikołajewicz-Kiełpińska. W 2002r. ukończyłam z wyróżnieniem jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moją specjalnością jest psychologia kliniczna. Od 2005r. prowadzę praktykę prywatną.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe z obszaru diagnozy psychologicznej, poradnictwa i psychoterapii. Zapraszam do zakładki „Doświadczenie zawodowe”.

Jestem absolwentką Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej, w ramach której odbyłam 4 – letnie kształcenie psychoterapeutyczne. Program studiów Szkoły jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychoanalityczne. W ramach studium odbyłam również  własną analizę grupową.

W Polskim Instytucie Ericksonowskim  ukończyłam roczny kurs terapii rodzin akredytowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ponadto ukończyłam 2-letnie studia  podyplomowe w Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Nieustająco szkolę się w zakresie terapii i diagnozy, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Zapraszam do zakładki „Ukończone szkolenia”.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w swojej pracy kieruję się kodeksem etyczno – zawodowym psychologa, w ramach którego obowiązuje mnie zasada poufności.